MOTOCENTAR - Прв избор за гуми


Попусти и Најдобри Цени на Зимски Гуми од Одбрани Брендови


Искористи ја специјалната понуда на Црниот Петок и добиј 35% попуст на сите димензии на зимски гуми од брендовите на Michelin, Nokian, Pirelli, General Tire, Sportiva и Riken.

 

Сега е вистинското време да го опремите вашето возило со најбараните гуми и безгрижно да возите во текот на целата зима.

 

Понудата важи само овој петок и сабота (23 и 24.11.2018).

Количините се ограничени

Побарајте Понуда